Ziemciešu kolekcijas puķu dobēm un atbalsts stādījumu izveidē - veidojam puķu dobes kopā!

Dārzs paliek par dārzu, kad tajā zied puķes un zaļo augi. Daudz un bagātīgi. Mums patīk apjoms, mums patīk savvaļas sajūta, mums patīk naturalistic planting stils. Mums patīk bagātīgi un blīvi ziemciešu stādījumi. Un mēs mākam tādus veidot. Mēs labprāt dalīsimies ar Tevi šajās zināšanās. Mēs palīdzēsim Tev izlemt, kur veidot stādījumus (puķu dobes), palīdzēsim to izprast dabā, Tavā dārzā. Mēs palīdzēsim Tev saprast augsnes prasības un kā novadīt procesu ar Tavu dārza palīgu (būvnieku), lai puķu dobes izveidotu pareizi. Tev jārēķinās ar nopietniem zemes darbiem, tādēļ vajadzēs stipru palīgu vai palīgus šiem darbiem. Kad dobes būs sagatavotas, mēs organizēsim un piegādāsim Tev ziemciešu augu kolekciju stādīšanai. Gatavojies tam, ka augu būs daudz un iespējams kādu laiku tie gaidīs savu stādīšanas brīdi. Esi gatava par tiem rūpēties kā par savējiem. Un tad būs diena, kad mēs brauksim un kopā ar Tevi izvietosim augus puķu dobēs, tā būs intensīva darba diena Tev un mums. Mēs parādīsim, kā pareizi augus stādīt un kā par tiem rūpēties. Tālākajās pāris dienās Tavā ziņā būs augu sastādīšana dobēs. Šim solim vari meklēt palīgus, tomēr pēc mūsu pieredzes, tieši šis ir tas brīdis, kad rodas saikne ar dārzu. Tas ir mirklis, kad dārzs top par TAVU DĀRZU.

Mēs piedāvājam augu kolekcijas saules, pusēnas un ēnainām vietām dārzā. Augu kolekciju sastāvā ir pārbaudītas ziemciešu šķirnes. Šīs kolekcijas izstrādātas balstoties uz mūsu pieredzi un izpratni par augiem. Katra no kolekcijām tiek pielāgota klienta vēlmēm (toņi, ziedu forma) un konkrētā brīža augu pieejamībai. Ir svarīgi saprast, ka ar sākotnēji sastādītu kolekciju un ‘gatavu puķu dobi’ ceļš nebeidzās. Stādījums estētiski skaists būs jau pēc pāris mēnešiem un fantastisks, pilnbriedā - nākamajā sezonā. Ziemciešu dobes neprasīs intensīvu un regulāru ravēšanas vai čubināšanas darbu (jo augi stādīti blīvi). Tomēr arī tās būs jāpieskata un jāuztur, jāaizvieto augi, kas nejutīsies labi vai jāierobežo augi, kas jutīsies pārāk labi Tava dārza specifiskajos apstākļos. 

Šī pakalpojuma ietvaros mēs atbalstīsim ar padomu un tehniskajiem materiāliem, kas nepieciešams, lai Tu realizētu savu sapni par savvaļas stādījumiem un puķu dobēm Tavā dārzā. Bet tikai tiktāl, lai Tu joprojām to būtu izdarījusi pati. Lūdzu skati mūsu klientes Anetes pieredzes stāstu šeit.

Pakalpojuma cena ir atkarīga no stādījumu/puķu dobju platības, kas visbiežāk mūsu projektos sākas no 50 kvadrātmetriem (mazākās stādījuma platībās šis stādījumu stils var nebūt piemērots), un vidēji ir aptuveni 100 kvadrātmetri. Pakalpojuma ietvaros, pēc klienta vēlmēm, mēs iesakām un piegādājam arī lielus akcenta augus. Uzzini vairāk, pastāsti par savām vēlmēm, noskaidro pakalpojuma cenu un piesaki to rakstot uz [email protected] vai izmantojot formu šeit. 

Pakalpojumā iekļauts

 • palīdzība dobes formas izveidošanai dabā
 • pamācība atbilstošas auglīgās augsnes slāņa izveidošanā
 • pamācība dobju apmalīšu izveidošanā
 • augu atlase atbilstoši dārza situācijai un klienta vēlmēm
 • augu pasūtīšana stādu audzētavās Latvijā un ārzemēs
 • augu piegāde
 • augu izvietošana dabā
 • pamācība augu stādīšanā
 • sākotnējā pamācība par augu kopšanu
 • pamācība par puķu dobju uzturēšanu

Pakalpojumā nav iekļauts

 • puķu dobju fiziska izveide, auglīgā augsne, zemes darbi
 • augu stādīšana un puķu dobju uzturēšana

Mūsu veidoto ziemciešu kolekciju piemērus skati zemāk.

Dārza dizaina skice un dārza noskaņas piedāvājums

Uzsākot veidot vai pārveidot dārzu, pirmais ieteiktais solis ir iegūt kopējo vīziju un sapratni, kāds tad būs Tavs dārzs, kādi galvenie elementi tajā būs, kur kas dārzā atradīsies. Dārza skices veidošanas process ir klienta un Let it bloom kopdarbs, kas noder arī kā ideju ģenerēšanas process, domu sakārtošanas un pārliecības iegūšanas veids par to, kas īsti man ir vajadzīgs, ko es vēlos un kādas ir pareizās prioritātes Tavā gadījumā.

Dārza dizaina skices tapšanas procesa sākumā mēs iepazīsimies ar Tevi un Tavu ģimeni, vadīsim Tevi caur procesu, lai definētu, kāds būs TAVS un TAVAS ģimenes dārzs. Šeit ietilps gan tehniski jautājumi par zemes gabala īpatnībām un izaicinājumiem, gan pavisam personīgi jautājumi par ģimenes locekļu hobijiem un interesēm. Tad mēs kopā pabūsim pie Tevis dārzā (vai mājā), izstaigāsim to, papļāpāsim, nesteidzīgi uzklausīsim, priecāsimies kopā iedzert tēju un apēst kādu kūciņu. Mēģināsim sajust vietu, tās auru, saprast praktiskos izaicinājumus, saprast Tevi un Tavas ģimenes vajadzības un vēlmes.

Pēc tam mēs radīsim dārza dizaina skici. Un veidosim dārza noskaņas ieteikumu moodboard veidā galvenajām dārza daļām. Mēs piedāvāsim, kur veidot atpūtas zonas un to galvenos elementus dažādos stilos, vietu un formu puķu dobēm, galvenos noskaņas augus puķu dobēs, ieteiksim segumus celiņiem un citas idejas. Ieteiksim skaistus, lielus augus, ko izmantot apstādījumos, lai iegūtu nobrieduša dārza sajūtu. Skicē iekļausim arī ieteiktos container gardening elementus terases iekārtošanai un ieejas akcentēšanai, ja Tavam dārzam tas būs aktuāli un piemēroti.

Kad skice un noskaņas piedāvājums būs radīti, mēs tiksimies un prezentēsim tos Tev un Tavai ģimenei. Pēc skices stadijas beigām mēs piedāvājam turpināt procesu ar idejas realizāciju - kopā ķerties pie puķu dobju izveides ar Let it bloom palīdzību (skati tālākos pakalpojumus).

Dārza skices cena ir atkarīga no teritorijas izmēra (lieluma), dārza atrašanās vietas un Tavām vēlmēm attiecībā uz nepieciešamo elementu sarežģītību. Dārza dizaina skices cena dārzam Pierīgā ar zemes gabala kopējo platību līdz 2000 kvadrātmetriem ir aptuveni 1500 EUR plus PVN. Skice iekļauj vienu piedāvājuma variantu dārza plānojumam ar dažādiem dārza noskaņas piedāvājumiem moodboard veidā. Skice neiekļauj tehnisko rasējumus un vizualizācijas, tā nav dārza projekta tehniskā dokumentācija. Uzzini vairāk, pastāsti par savām vēlmēm un piesaki pakalpojumu rakstot uz [email protected] vai izmantojot formu šeit.

Pirms pavisam neilga laika tapa dārza dizaina skice Jura un Lauras brīvdienu mājas piejūras dārzam, foto mirkļi iedvesmai:

Akcenta augi Tavam dārzam

Mēs vienmēr ļoti gaidām pavasari, brīdi kad pēc pelēcīgās un aukstās ziemas, daba ar jaunu spēku sāks zaļot. Pavasaris ir sezona, kurā visvairāk ilgojamies pēc ziediem. Mēs iesakam jauno dārza sezonu iesākt ar izteiksmīgu akcenta augu iegādi dižstādu izmērā, kuru augstums mērāms no 2m-4m! Akcenta augu piedāvājams apskatāms šeit. Nenokavē - 2024.gada pavasara sezonai pasūtījumus pieņemam līdz 28.martam!

Kas ir akcenta augi? Akcenta augi Let it bloom izpratnē ir augi, kas noķer skatienu dārzā, piesaista ar savu dekorativitāti - izceļas uz citu augu fona ar savu augumu, vainaga formu, ziediem vai lapojumu. Tie ir augi, kas uzreiz pēc iestādīšanas ienes redzamas un telpiski jūtamas pārmaiņas dārzā. Lai gan ir teiciens, ka laiku nevar nopirkt, tad akcenta augu kontekstā, tas ir apgāžams termins. Protams, ir iespēja izvēlēties arī mazākus stādus ar pāris attīstītiem skeletzariem un ļaut tiem augt, bet vai vēlies gaidīt gadiem? Visbiežāk mēs iesakam augus apstādījumos kombinēt - izvēlēties dažus lielus akcenta augus un pārējos stādus (īpaši ātri augošos) stādīt mazāka izmēra.

Kādēļ izvēlēties akcenta augus? Katrs dārza stāsts ir atšķirīgs, bet pārliecinoši varam teikt, ka katrā dārzā ir vieta akcenta augam. Parasti akcenta augu izvēli veicina nepieciešamība veidot telpiskumu dārzā, pastiprināt intimitātes sajūtu pie atpūtas vietām, bagātināt vai piesegt mazāk vēlamas skatu perspektīvas teritorijā un vēlēšanās dažādot dārza telpu. Dižstāda izmērs ir galvenais aspekts, kas veido nobrieduša dārza sajūtu, tādēļ tos īpaši iesakām pavisam jaunos dārzos prioritāti svarīgās vietās, kurās uzturaties visbiežāk.

Let it bloom mīļākie akcenta augi. Viens no mūsu mīļākajiem akcenta augiem ir Lamarka korinte, kas pārliecinoši izceļas ar savu dekorativitāti visas sezonas garumā. Korintei pavasarī lapojums plaukst vara sārts, kas kopā ar smalkajām un gaisīgajām ziedkopām savijas vieglā, baltā mākonī. Neskaitāmajiem ziediem seko garšīgu, violeti rozā ogu laiks, kas noslēdzas rudenī, kad korinte iekrāsojas skaistā oranži bronzīgā toņu gammā. Tāpat mums patīk arī agrie ziedētāji – sīkziedu magnolijas un ziedu ķirši (sakuras), kas pēc garās un pelēkas ziemas maija pirmajās dienās, izplaukstot pilnos ziedos, rada sajūsmu un neviltotu prieku arī tiem, kas sevi neuzskata par augu mīļiem. Protams, nevar nepieminēt arī romantiskās, dekoratīvās ābelītes, kas izzied kā baltu vai rozā ziedu kupenas. Vai esi redzējis cik rotaļīgi vējā krīt ābeļu ziedlapiņas? Šogad kā jaunumu piedāvājam arī mūsu visu mīļotos trīs dažādu krāsu ceriņus un jasmīnus, ko var izmantot kā atsevišķu krūmu, kā arī veidot brīvi augošu dzīvžogu (pasūtot 10 un vairāk stādus, sazinieties ar mums par pieejamo izmēru un vairuma atlaidi šeit).

Ieguvumi no akcenta augiem

 • Iegūts laiks – nav jāgaida gadi līdz augs izaug
 • Uzreiz redzamas un telpiski jūtamas pārmaiņas dārzā
 • Izteiksmīgi ziedi pavasarī un / vai košs lapojums rudenī
 • Akcentētas vai piesegtas skatu perspektīvas
 • Vertikāla dinamika ziemciešu stādījumos
 • Ja nepieciešams, viegls noēnojums pārāk saulainās vietās
 • Arhitektūrai komplimentējoši, atbilstoša mēroga augi
 • Paplidinošs akcents jaunos vai jau esošos apstādījumos
 • Iespējams mīļākais augs Tavā dārzā

Kad stādīt akcenta augus? Labākais laiks, lai darbotos dārzā nosakāms pēc vienkārša principa – dārza darbus sākam un beidzam tad, kad darbojoties ar augsni nesalst rokas. Orientējoši akcenta augu stādīšanu varētu sākt aprīļa vidū / beigās un noslēgt oktobra beigās, bet, protams, vērā ņemami katra konkrētā pavasara un rudens laika apstākļi. Konteinerā (podā) audzētos stādus var stādīti visas sezonas ietvaros, bet lielos dižstādus, kam sakņu sistēma veidota stiepļu pinuma kamolā – tikai pavasarī vai rudenī. Pēc augu pasūtīšanas un iegādes, kā arī augu apskates klātienē Let it bloom sniegs detalizētu instrukciju kā pareizi, sagatavot stādvietu, kā augus iestādīt, kā par tiem rūpēties līdz tie būs ieaugušies – sniegs detalizētu tehnisku instrukciju, lai Tev viss izdotos! 

Kāpēc akcenta augi ir dārgi? Mūsu piedāvātie akcenta augi - izteiksmīgi krūmi un daudzstumbru koki, ceļo pie mums no lielākajām stādu audzētavām Eiropā. Lai sasniegtu ievērojamo auga izmēru vizuāli pievilcīgā veidolā, par stādiem ilgtermiņā ir rūpējušies profesionāli kokkopji. Dižstādi ir audzētu vairākus gadus, atbilstoši vecumam vairākkārt tiek pārstādīti, tādējādi attīstot spēcīgu, bet kompaktu sakņu sistēmu stiepļu pinuma kamolā, tāpat stādiem tiek uzturēta forma un regulāri veidoti vainagi, lai pieaugušā izmērā, augs būtu estētiski kvalitatīvs. Augi ceļo tālu, tiem arī ceļā tiek nodrošināti piemēroti apstākļi. Augi, kad nonākuši Latvijā, pieprasa rūpes un regulāru apkopi. Tas arī galvenais, ko vēlējāmies paskaidrot, lai to vērtība būtu skaidra arī Tev. Īpaši svarīgi šo saprast arī brīdī, kad iegādāts īpašums un ir liela vēlme nocirst lielos kokus un krūmus. Nesteidzies, paaicini arboristu un kopā izlem koku likteni.

Kā notiek akcenta augu iegāde? Augi pieejami akcenta augi pasūtīšanai un iegādei šeit. Piedāvātie akcenta augi atbilst dižstādu parametriem – tie ir izteiksmīgi, kupli zaroti krūmi gandrīz pieauguša auga izmērā un daudzstumbru formas koki, kuru augstums mērāms no 2m-4m. Akcenta augus iespējams pasūtīt arī rakstot uz [email protected]. Pēc augu rezervēšanas, Tevis pasūtītie akcenta augi būs apskatāmi iepriekš norunātā tikšanās laikā mūsu stādu bāzē - audzētavā Skārduciemā (pie Piņķiem), kas tiks organizēta īsi pēc augu piegādes no lielākajām Eiropas stādu audzētavām (orientējoši aprīļa vidus/beigas). Akcenta augu cenā nav iekļauta piegāde. Augus vēlams izņemt 2 nedēļu laikā pēc piegādes un apskates klātienē.

Pilnu piedāvāto akcenta augu sortimentu skati veikala sadaļā. Daži no mūsu mīļajiem augiem: 

 • Daudzstumbru Lamarka korinte ir fantastisks augs, ko izmantot kā akcenta augu dārzā gan dobēs, gan liela izmēra puķu podos. Agrā pavasarī korintei ir oranžsārti pumpuri, skaista ziedēšana maijā un izteiksmīga lapu krāsošanās rudenī oranži sarkanos toņos. Papildus tam - vasaras otrajā pusē ienākas garšīgas, ēdamas ogas.
 • Magnolija ir kārots augs daudzos dārzos, jo tās neparastie, smalkie ziedi, kas izzied pirms lapu plaukšanas, ienes dārzā ekstravagantu noskaņu, bet jāņem vērā, ka magnolijas mīl siltu, no vējiem pasargātu vietu. Agrā pavasarī magnolijai ir izteikti, lieli ziedpumpuri, mazliet vizuāli atgādinot pūpolus, kas vēlāk atveras izteiktas formas ziedos. Pēc ziedēšanas augs saglabā skaistu, zaļu lapojumu. Pieejamas populāras un iecienītas šķirnes gan Eiropā, gan Latvijā - baltu ziedu Lēbnera magnolija 'Merrill' un rozā ziedu Lēbnera magnolija 'Leonard Messel'.
 • Ziedu ķirši (sakura) parasti ir augi, kas izraisa 'wow' efektu – izplaukuši pilnos ziedos, tie atgādina gaisīgu, rozā mākoni. Maija sākumā ziedu ķirsim 'Kanzan' reizē ar ziediem plaukst bronzas krāsas lapiņas, kas kopējo koka tonalitāti ziedēšanas laikā padara košāku – rozi sārtā nokrāsā, savukārt maigi rozā ziedu ķirsis 'Accolade' pieskaitāms pie agrajiem ziedētājiem, bet viss atkarīgs no katra konkrētā pavasara, pie atbilstošiem laikapstākļiem, tas var izziedēt jau aprīļa beigās. Pēc ziedēšanas ziedu ķiršiem ir zaļš lapojums, kas rudenī krāsojas dzeltenoranžs.
 • Dekoratīvā ābele ir brīnišķīgs augs, kas maija mēnesī izzied kā kupena, skaisti izskatās gan tuvplānā, gan dārza fonā. Ābeles 'Evereste' ziedu pumpuri ir maigi rozā nokrāsā, ziedi – koši balti. Pēc ziedēšanas ābelei veidojas nelieli, dekoratīvi oranžsarkani ābolīši. Lapojums zaļš. Pateicoties neskaitāmajiem ziediņiem, ziedēšanas laikā daudzstumbru ābeles ienes košu, pamanāmu krāsu akcentu dārzā. Košā dekoratīvā ābele 'Rudolph' interesanta ar mainīgu lapojuma krāsu, kas plaukstot ir brūni purpursarkans, vēlāk sezonā zaļš ar bronzīgu nokrāsu. Ziedi spilgti rozā. Pēc ziedēšanas ābelei veidojas nelieli, dekoratīvi oranži ābolīši, kas īpaši izteiksmīgi rudenī.

Visi akcenta augi piešķirs nobrieduša dārza sajūtu jau pirmajā stādīšanas gadā un lieliski izskatīsies dārza atpūtas vietās, būs iederīgs akcents ugunskura vietā, virtuves dārzā, bērnu rotaļu zonā vai eksponēsies pret mājas fasādi. Ja Tev ir jautājumi, droši sazinies ar mums, rakstot ziņu šeit

Lai Jums – vienkārša un priekpilna dārza radīšana!

Sīpolpuķu kolekcijas puķu dobēm un atbalsts stādījumu izveidē

Mēs vienmēr ļoti gaidām pavasari, brīdi kad pēc pelēcīgās un aukstās ziemas, daba ar jaunu spēku sāks zaļot. Pavasaris ir sezona, kurā ar vislielāko krāšņumu sevi parāda sīpolpuķes, laikā kad ziemcietes puķu dobēs tikai mostas, sīpolpuķes pārliecinoši izzied košās krāsās. Šo agro pavasara prieku – sīpolpuķu kolekciju puķu dobēm, piedāvājam arī Tev!

Mūsu radītā sīpolpuķu kolekcija ar bagātīgu ziedēšanu priecēs no marta beigām līdz pat jūlijam, vieniem ziediem nomainot nākamos. Kolekcija dobēm ietver dažādu šķirņu krokusus, tulpes, lielos un mazos dekoratīvos sīpolus un citas sīpolpuķes pēc mūsu un klientu ieskatiem un vēlmēm. Ikviens no šiem sīpoliņiem kolekcijā ir rūpīgi izvēlēts, ņemot vērā tā ziedēšanas laiku, zieda formu un krāsu. Sīpoliņi ceļo pie mums no Holandes, tie ir augstas kvalitātes un ar lielāko pieejamo izmēru, lai ziedētu pārliecinoši. Sīpolpuķu ilgmūžība atkarīga no augšanas apstākļiem un šķirnes. Pēc mūsu pieredzes krokusi un dekoratīvie sīpoli ir ilgmūžīgi, savukārt tulpes labi augs 2 - 3 sezonas vai ilgāk. Sīpolus mēs ārā nerokam un nepārstādām (to gan var darīt, ja ir vēlme), līdz ar to dobes ir salīdzinoši viegli kopjamas.

Kolekcijas kopējā toņu gamma tiek pielāgota klienta vēlmēm, pirms tam pārrunājot apkārtējās vides aspektus. Mēs ieteiksim kādi toņi labāk eksponēsies Tavā dārzā, ņemot vērā dobes novietojumu teritorijā, mājas fasādes krāsu, stilistiku un blakus esošo, pavasarī ziedošo krūmu sortimentu.

Sīpolpuķu pastādījums ideāli papildinās gan esošas, gan jauni veidojamas ziemciešu un graudzāļu dobes, kā arī mūžzaļo augu (skujeņu) dobes. Sīpolpuķu kolekcijas pasūtīšanas laiks pie mums ir līdz jūnija beigām. Savukārt sīpolpuķu stādīšanas notiek vēlā rudenī, tādēļ kolekciju atkarībā no laika apstākļiem Tev nogādāsim oktobra beigās – novembra sākumā. Tikšanās laikā izvietosim sīpolpuķes tavās puķu dobēs naturalistic planting manierē, ierādīsim kā pareizi un cik dziļi dažādie sīpoliņi stādāmi. Tālākajās pāris dienās Tavā ziņā būs augu sastādīšana.

Nereti šis pakalpojums ir kā nākamais solis pēc dārza dizaina skices izstrādes un/vai ziemciešu kolekcijas pakalpojuma augstāk, kura ietvaros veidojam dobes, ko tad rudenī bagātīgi papildinām ar sīpolpuķēm. Pakalpojuma cena ir atkarīga no stādījumu/puķu dobju platības, kas visbiežāk mūsu projektos sākas no 40 kvadrātmetriem (mazākās stādījuma platībās šis stādījumu stils var nebūt piemērots), un vidēji ir aptuveni 100 kvadrātmetri. Uzzini vairāk, pastāsti par savām vēlmēm, noskaidro pakalpojuma cenu un piesaki to rakstot uz [email protected] vai izmantojot formu šeit.

Pakalpojumā iekļauts

 • sīpolpuķu atlase atbilstoši dārza situācijai un klienta vēlmēm
 • sīpolpuķu pasūtīšana stādu audzētavās ārzemēs
 • sīpolpuķu piegāde
 • sīpolpuķu izvietošana dabā
 • pamācība sīpolpuķu stādīšanā
 • sākotnējā pamācība par sīpolpuķu kopšanu

Pakalpojumā nav iekļauts

 • puķu dobju fiziska izveide, auglīgā augsne, zemes darbi
 • sīpolpuķu stādīšana un puķu dobju uzturēšana

Mūsu veidoto sīpolpuķu kolekciju piemērus skati zemāk.

Dizaina skice terases vai balkonu ārtelpas labiekārtošanai, sezonāli mainīgu ieteikto augu saraksts un kopšanas pamācība

Veidojot skaistu un pievilcīgu ārtelpu uz terases vai balkona, mēs paplašinām savu dzīves telpu. Skaista un estētiska vide uz terases dod iespēju baudīt laiku ārtelpā, būt tuvāk dabai, veidot citu, pilnvērtīgāku dzīves ritmu un ieradumus. Mēs ar prieku palīdzēsim Tev sakārtot domas un saprast, kā tādu veidot, kā iekārtot Tavu terasi vai balkonus. Mēs ar prieku palīdzēsim Tev to darīt veiksmīgi, piedāvājot no mūsu puses ieteikto augu sarakstus sezonāli mainīgiem stādījumiem terases puķu podos un kastēs, kā arī dosim instrukciju, kā augus stādīt un kā par tiem rūpēties. 

Pakalpojumā iekļauts:

 • horizontāla terases vai balkona skice ar ieteiktajām terases izmantošanas zonām, puķu podu izvietojumu, citu terases elementu pielietojumu
 • atkarībā no klienta vēlmēm un vajadzībām - ieteiktie augu saraksti, piemēram, sīpolpuķu kompozīcijas augu saraksts stādīšanai puķu podos (stādāms grozos iepriekšējā rudenī un pierokams ziemošanai, pavasarī pārceļams uz terases puķu podiem); vasaras puķu saraksts stādīšanai puķu podos - savvaļas (wild) sajūtu stilā vai romantiski ziedošā sajūtu stilā; rudens sezonas augu saraksts stādīšanai puķu podos; ziemas sezonas augu saraksts un ieteikto dekorāciju saraksts, ja nepieciešams - arī lielo augu saraksts (kokveida, krūmveida augi, tūjas) stādīšanai puķu podos
 • augu stādīšanas un kopšanas instrukcija
 • instrukcija, kā rūpēties par puķu podu ilglaicību
 • klienta terasei vai balkonam piemērotu puķu podu atlase no let it bloom piedāvājuma un to kompozīcijas ieteikums
 • puķu podu cenas piedāvājums no let it bloom

Dizaina skices cena ir atkarīga no terases vai balkonu lieluma un funkcionālo zonu daudzuma, kā arī Tavām vēlmēm attiecībā uz nepieciešamo elementu sarežģītību. Vidēji terases (ar laukumu līdz 50 kvadrātmetriem) ārtelpas labiekārtošanas dizaina skices cena kopā ar ieteiktajiem augu sarakstiem un kopšanas instrukciju ir 490 EUR. Atsevišķos gadījumos izskatām arī rooftop garden dizaina skiču veidošanu un piedalāmies to realizācijā. Uzzini vairāk, pastāsti par savām vēlmēm un piesaki pakalpojumu rakstot uz [email protected] vai izmantojot formu šeit.