Piegāde

Mūsu piedāvājumā ir augstas kvalitātes, liela izmēra tereases podi. Keramikas podi ir ļoti smagi un tiem ir vēlama rūpīga transportēšana. Savukārt betona vai akmens imitācijas podus var viegli pārvietot jebkurš. Kad būsiet veicis pasūtījumu, mēs ar jums sazināsimies, lai vienotos par labāko piegādes veidu, laiku un cenu. Aptuvenā piegādes cena Rīgā un Rīgas rajonā ir 50 EUR. Jebkuru pasūtījumu iespējams saņemt bez papildus piegādes izmaksām mūsu Showroom oranžērijā Ādažos.

Vai varam palīdzēt izvēlēties?

Neuztraucies! Pasūtījuma brīdī apmaksa nav jāveic! Ja īsti neesi pārliecināts vai jūties apjucis piedāvājumā, mēs labprāt Tev palīdzēsim. Veicot pasūtījumu, komentāros norādi savu jautājumu un mēs sazināsimies ar Tevi un kopā atradīsim labāko risinājumu. 

Tomēr vēlies apskatīt pirms iegādes?

Podus ir iespējams apskatīt arī klātienē! Mūsu Showroom oranžērija atrodas Ādažos. Sazinies ar mums rakstot uz bloom@letitbloom.lv, un vienosimies par Tev izdevīgu apskates laiku. 

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku un samaksu saskaņojot ar Pircēju elektroniski.

Atteikuma tiesības

Gadījumā, ja Pircējs preces nav fiziski apskatījis iepriekš, Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece ir lietota un/vai bojāta, lietošanas vai transportēšanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

0

Pirkumu grozs