Sveiki, es esmu Baiba Birzniece, Let it bloom koncepta radītāja un dvēsele. Es esmu laimīga mamma saviem bērniem un sieva vīram Ansim. Lai arī mana profesionālās darbības joma ir uzņēmumu finanšu un stratēģiskā vadība, man patīk radoši un estētiski skaisti izpaust sevi, izzināt sevi un pasauli, pilnveidoties. Priecē skaistais dabā, stils un gaume lietās, izsmalcinātība sajūtās.

Mans ceļš uz savu dārzu sākotnēji nebija vienkāršs, es pieļāvu daudz kļūdu un tikai ar sava vīra, nozares profesionāļa palīdzību, esmu varējusi izveidot dārzu tādu, kādu to patiešām vēlos. Un tas joprojām ir radīšanas procesā! Es ļoti labi zinu apjukuma sajūtu, kad esi ieguvis savu jauno pagalmu vai ārtelpu un nezini, ar ko sākt. Trūkst zināšanu, sapratnes par savām spējām, pārliecības par sen pagātnē izmantotām prasmēm. Nav sapratnes par nepieciešamo laika resursu dārza kopšanai, vai tīri finansiāli - cik tas maksā un ar ko rēķināties? Es ļoti labi zinu arī to sajūtu, kad beidzot zāliens, dobes ir izveidotas, bet tomēr īsti labi nav. Un vilšanos, ja nav sanācis tā, kā sākotnēji iecerēts. Pazīstu arī cilvēkus, kuri meklē profesionāļa ieteikumus un risinājumus, bet tiek noraidīti viņa piejamā budžeta vai projekta nosacīti nebūtiskā apjoma dēļ. Rezultātā bieži vien paļaujamies uz laba dārza tehniķa vai stādu audzētavas pārstāvja steidzīgo padomu, kurš pārzin augus, bet varbūt vēl nav ainavu arhitekts ar pilnu skatījumu par ārtelpu kā vienotu kopumu.

Sava vīra Anša Birznieka (Galantus Gardens dibinātājs) profesionālās darbības iedvesmota, esmu radījusi šo projektu, lai palīdzētu Tev dārza radīšanas procesā. Sabiedrības gaumei un pieredzei attīstoties, gūstot jaunus iespaidus ceļojot, arvien straujāk attīstās arī cilvēka izpratne par ārtelpas nozīmi, mainās izpratne par skaisto, rodas vēlme to atkārtot vai ienest arī savā dārzā, uz terases vai balkona. Let it bloom vīzija ir iepazīstināt, skaidrot un dot iespēju ko patiesi skaistu un mūsdienīgu realizēt ikkatram. Šeit meklējiet gatavus produktus, risinājumus, kompetenci un atbalstu dārza radīšanā. Mūsu klients vēlas radīt un baudīt modernu un izsmalcinātu ārtelpu - dārzu, terasi vai balkonu; to darīt paša rokām, viegli, ātri un galvenais - ar prieku.

Mani iedvesmas avoti ir savvaļas daba, Piet Oudolf, viņa naturalistic planting koncepts un Tom Stuart Smith. Man patīk Monty Don padomi filmu sērijā Gardener's world. Es nesen piepildīju savu sapni aizceļot uz Le Jardin Plume un HighLine Ņujorkā. Latvijā mani priecē iespēja redzēt un pabūt Galantus radītajos dārzos, mūsu komandas jau izveidotajos dārzos. Mani ikdienā veldzē un nodarbina mūsu pašu ģimenes veidotais dārzs Pierīgā.

Mūsu pieredze un paveikto projektu apjoms turpina augt. Mana pārliecība ir - komandā ir spēks! Un tā 2022.gada pavasarī Let it bloom komandai pievienojās ainavu arhitekte Sandra Sarkanbārde. Sandra kā ainavu arhitekte profesionālajā jomā darbojas no 2014.gada, ir ieguvusi Latvijas Lauksaimniecības universitātes profesionālo bakalaura grādu ainavu arhitektūrā un kļuvusi par Latvijas Ainavu arhitektu asociācijas sertificētu speciālistu. Ainavu arhitekta iemaņas Sandra attīstījusi un nostiprinājusi projektēšanas un ainavbūves uzņēmumos – izstrādājusi ārtelpas labiekārtojuma risinājumus izglītības iestādēm, rekreācijas objektiem, administratīva rakstura ēkām, daudzdzīvokļu namiem, privātmājām, kultūrvēsturiskām teritorijām un vides dizaina objektiem. Sandras patiesa kaislība ir augi, viņa ir mūsu plant lover savā dziļākajā būtībā, tādēļ kā savas profesionālās intereses izceļ aizrautību ar sezonāli mainīgu, dekoratīvi stabilu augu kompozīciju plānošanu.

Mūs viegli atrast Intagram profilā @_let_it_bloom_  un Facebook @letitbloomgardens

Lai veicas realizēt arī Tavu sapni par skaistumu!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.